Firma PPHU Export-Import Henryk Wołoszyn jest firmą rodzinną,która ma swoją siedzibę w miejscowości Obojna 10 km od Stalowej Woli w województwie podkarpackim..
     Jej początki sięgają 1990 r. kiedy to firma zajmowała się handlem artykułami przemysłowymi a następnie spożywczymi,importem z Ukrainy by w rezultacie skupić się na przemyśle mięsnym. 
     Przez lata firma rozwijała się dynamicznie,rozbudowując zakład ,dostosowując go wymagań i standardów Unii Europejskiej oraz doskonaląc produkowany asortyment.
W latach 1998-2004 flaczki wołowe krojone a także produkty gotowe Flaczki w Rosole i Flaczki Sandomierskie produkowane w oparciu o własne receptury i opracowane normy zakładowe były wiodącymi produktami firmy.
     Dziś Firma  „Wołoszyn” znana jest przede wszystkim jako producent Mięsa Mechanicznie Odkostnionego ( MOM, MDM, MDOM ).
     W zakładzie wdrożony jest system zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego żywności ( HACCP) , ponieważ nadrzędnym celem właścicieli jest zaspokojenie potrzeb konsumentów poprzez wyprodukowanie bezpiecznej żywności zgodnie z wymaganiami odbiorców.
     Na wysoką jakość produktu składa się najlepszy polski surowiec,wykwalifikowana kadra pracownicza oraz nowoczesny park maszynowy.
     Firma „Wołoszyn” posiada szereg uprawnień: na kraje Unii Europejskiej, Ukrainy, Serbię, Albanię,Uzbekistan,Bośnię i Hercegowinę, Republikę Macedonii i Republikę Kosowa.

Zapraszamy do współpracy